Život i smrt ve svých rukách!!!!!

images (17)Neuvěřitelné, jak člověk sám sebe nemá rád. Na kosmetiku a ke kadeřníkovi si dojdu, protože to je „hned na očích“. Blbnu, abych se líbila doma, jak muži, tak sobě, tak dětem, všem, abych reprezentovala rodinu.

Už rok se chystám na kontrolu ke gynekologovi, taky na mamografii, taky na krev. Chodím cvičit, snažím se jíst zdravě, ale tak nějak všechno prvoplánově. Sice bych byla asi krásná mrtvola, ale co by si se mnou rodina počala, tedy beze mě?

Vůbec si nedovedu představit, co by se s naší rodinou stalo, kdybych zemřela. Syna by si otec okamžitě odstěhoval přes oceán, do pár let by zapomněl mluvit a psát česky, s druhým by se viděli občas přes Skype, možná, až by jim bylo jako mě teď, tak by se sešli a zavzpomínali, jestli se teda ten mladší naučí anglicky. Prostě by se rozpadli, ti chlapečkové všichni, moji.

Fuj, takže okamžitě se jdu objednat na vyšetření. Těch příběhů kolem mě s rakovinou se poslední dobou kolem mě motá moc. Sice všechno skoro se šťastným koncem, ale proč ten osud pokoušet, když život holky 40+ by měly mít už trochu víc v rukách, no ne?

Takže, jestli jste na tom s preventivními prohlídkami jako já, pojďme si udělat BŘEZEN – měsíc preventivních prohlídek. Na konci vás zkontroluju a sebe taky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *