Bez práce není pekáč buchet ani pevný zadek

jillianJestli chcete zpevnit postavu, vyrýsovat svaly a pěkně si zacvičit, doporučuji vřele Jillian Michaels. Kamarádka si koupila tři její CD, tři měsíce jsme podle ní cvičili asi 3x týdně doma a fakt super. To cvičení se dá samozřejmě najít i na youtube.com. Jenže kamarádka se pak zamilovala, do toho přišly Vánoce a s pravidelným cvičením byl konec. Takže nastoupila zas posilovna a je zima a tak dvakrát týdně se dostanu na snowboard a chodím pořád někde se sáňkami do kopců.

Cvičení u CD doma je i pro ty, které nechtějí chodit cvičit hromadně, třeba do posilovny, nebo s různými skupinkami.

Cvičení mě baví moc. Velmi dobře se mi osvědčily i tréninky kickboxu, je to takové pěkně adrenalinové, člověk si pokope a zamlátí do pytle a doma je v klidu. Jsem ale dost přelétavá, takže zkouším tak po pěti letech vždy něco nového. Moje svaly mají super pamatováka, takže i když na chvilku cvičení vysadím, dám se rychle do kupy. Abych měla pekáč buchet, a to bych na léto chtěla mít, tak musím ale i kvalitně a dobře jíst a hlavně vynechat přísun bílého vína. Ach jo.

Loni jsem vymyslela celkem dobrý model na plavání. Už to nejsou bikiny, jen jejich torzo a beru si trenky s vyšší gumou v pase, který tu moji problematickou část těla drží a dobře zakryjí. Ale možná se kousnu a ještě si to super plochý břicho dám.

Ale Jillian je dobrá. Cvičení trvá asi 40 minut, je tam jak posilka, tak kardio. Dá se u toho občas i pokecat 🙂 a má sety i pro náročnější sportovce. Mě to postavu za tři měsíce změnilo fakt dokonale. Do toho jsem se nechala celkem zásadně ostříhat, no a jsem neustále chválená, což mě baví.

Zkoušeli jste cvičit podle Jillian? Má to fakt výsledky,co?

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *