Abstinence – večer druhý

images (25)Úplně  cítím v kostech, jak to bude jiný život, již dnes se mi otevřela jeho nová dimenze. Včera jsem sice nemohla dobře usnout, víno je přece jen na spánek jednička, ale fandím si. Jasné je, že být abstinentka znamená, najít si práci na večer, popíjím totiž jedině večer. Najednou před sebou cítím spoustu volného času. Už po včerejšku mi to bylo jasné, takže než se mi srovná spánek bez pomoci alkoholu, zkusím ze sebe udělat domácího kutila a zahradnici. Práce je okolo domu vždycky dost. Dnes jsem navštívila OBI, abstinentů ráj. Kdyby mi někdo před pár lety řekl, jak se mi v OBI bude líbit a možná se stane můj nejoblíbenější obchod vůbec, tak od něj okamžitě utíkám, nikdy na sebe nenechám zbytečně házet negativní energii.

Nakoupila jsem spoustu hlíny, květin, květináčů, ale i lopatky, hrabičky, velikonoční polotovarovou výzdobu, dráty, hřebíky, kleště. A skleník. Překrásný skleník teď mám. Měla jsem nejplnější a největší košík ze všech. Připadala jsem si hrozně pyšně a šťastně. Byla jsem konečně jednou z „nich“. Konečně patřím do pořádné cílové skupiny.

Na předlouhé večery bez vína jsem velmi dobře připravena. Již teď mám hotovou velikonoční výzdobu. A nejen trapně z vajíček a zajíčků, vymyslela jsem ji a udělala bezvadně. Dokonce jsme si i s dětmi zasázeli travní semeno do květináčků. Takhle předčasně jsme ještě velikonoční trávu nepřipravovali, většinou jsem to pár dní před Velikonoci, řešila naklíčením řeřichy. V tuto hodinu bych už normálně psát souvisle nemohla, teď si píšu o sto šest. Ještě udělám na zítra k snídani dort. Najdu si na internetu nějaký hodně složitý, ať rodinu překvapím.

Abstinovat je krásné. A možná až dopeču dort, půjdu vzbudit manžela a příjemně se nechám překvapit! A hrát orgasmus už nebudu potřebovat. Půjde mi to samo. Vůbec nechápu, jak jsem si takhle zajímavý život mohla nechat tak dlouho utíkat mezi prsty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *