Chtějte jen voňavé muže!

 

535586783Dnes ráno jsem byla na tréninku. Trenérovi je třicet a je s ním legrace. Celkem neprofesionálně mi vypráví,  že být trenérem je nejlepší práce na světě. Všechny jeho klientky ho milují, muže do portfolia nepřibírá. K fitnessu si přidal ještě masírování.

Zrovna jsem byla na stepru a zdálo se mi, že mým směrem se dívají  dva pohlední cvičenci, asi v mém věku. Samozřejmě mě to namotivovalo a šlapala jsem jak o život. To pozorování nepřestávalo, tak jsem se ohlídla a se širokým úsměvem jsem jim přátelsky mávla. Oba okamžitě uhnuli očima a začali se věnovat svému posilování. Chvilku jsem nechápala proč. Tak jsem se otočila a za mnou cvičila asi dvacetiletá slečna bez podprsenky. Kdybych byla mladší, asi bych se propadla do země, takhle jsem měla další humornou příhodu, o kterou jsem se hned podělila s trenérem. Smál se tak, až se za břicho popadal asi deset minut (oslík).

Při placení se k nám přichomýtnul mladý, vysoký, pohledný chlapec. Trenérovi vyjmenoval všechny své choroby a absolvované operace. Bylo toho docela dost. Pak se sesypal, bylo mu úplně jedno, že jsem u toho a řekl, že potřebuje nutně zhubnout, protože má asi třicet kilo nadváhu a přestal ho bavit sex. Že je pořád unavený, nejraději by ležel u televize, že dřív na sex myslel každou chvilku a najednou si uvědomil, že už ani nemá chuť.  Pak dodal, že začal být odporný manželce. Bylo mi ho úplně líto. Zároveň mě však potěšila i jeho upřímnost a snaha něco se sebou dělat.

Vím, že někomu můžu připadat trapná, ale je důležité se o sebe aspoň trochu starat. Když občas vidím, jak některým mužům trčí z nosu chlupy a jak jim rostou i z uší, nemají ostříhané nehty na rukách – za nimi špínu. Nedej bože hnusné zuby! Dovedu si domyslet, v jakém stavu se nacházejí jejich nohy, palce a nehty. Brr.

V naší zemi je stále zvykem, že žena nad čtyřicet už je stařena. Přitom těch krásných čtyřicítek neustále přibývá. Není to žádný věk. Rozhodně proaktivní ženy 40+ jsou pro českou ekonomiku důležitější, než muži 40+. Koho bude zajímat proč, ráda vysvětlím. Znám málo mužů 40 +, kteří se o sebe starají. Asi si myslí, že jsou s těmi jejich chlupy pro nás sexy. NE! Ne a ještě milionkrát ne.

Možná proto Vám utíkáme za mladšími a voňavějšími, pánové. Zamyslete se nad sebou!

 

10 komentářů u „Chtějte jen voňavé muže!“

 1. JE TO TAK, JE TO SICE „ZVÍŘECÍ “ INSTINKT, ASI TO MÁME V SOBĚ ZAKÓDOVANÉ NĚKDE Z DÁVNÉ MINULOSTI , ALE MUŽ NÁM MUSÍ VONĚT, PĚSTĚNÉ RUCE A NOHY, HEZKÝ ÚSMĚV…PÉČE O SEBE SAMÉHO JE KAŽDÉHO VĚC A TAKÉ NEZNÁM DŮVOD , PROČ BY CHLAP NEMOHL ZVLÁDAT TROCHU ÚDRŽBY A ÚPRAVY EXTERIÉRU SVÉHO TĚLA…A MY ŽENY JSME ASI TROCHU POVRCHNÍ A PŘÍZEMNÍ, PROTOŽE NĚKDY PŘI VOLBĚ UPŘEDNOSTNÍME NAVONĚNÉHO POVRCHNÍHO SELADONKA PŘED SERIÓZNÍM A INTELIGENTNÍM MUŽEM S „NATUR“ POJETÍM SEBEPÉČE… , NEBO NE ??

  1. Umíte si, Vážko, představit, že když jsem byla mladší, tak jsem měla chlapce a tomu vyrůstal na nose chlup. Tak jsem mu ho vykousávala,on to nenáviděl. Mi to přišlo strašně cool tenkrát 🙂

 2. Jako příslušník té kritizované menšiny jsem se nad sebou (dle výzvy) zamyslel. Je to jednoduché. My svou halabala údržbou exteriéru hlídáme bezpečí rodinného krbu!!!
  Jak známo mužskej je křehká nádoba, která se velmi snadno převrátí. A proto s rozcuchanými vlasy sestřiženými podle módních trendů pravěku, ošoupanými rukávy košil, sešmajdanými botami a z kalhot lezoucím podolkem máme my i naše případné partnerky téměř stoprocentní jistotu, že se ta naše nádoba nepřevrátí na nějakou úplně cizí atraktivní 40+ natož potom na cokoliv číselně menšího.

  1. Milý náš muži 50+, děkujeme za Váš příspěvek. Vždycky si ho ráda od Vás čtu. Rozcuch z pravěku nevadí, vždy vám můžeme nasadit módní čepku, sešmajdané boty – ty se v courání rosou v trávě vždy můžou sundat, kalhoty s podolkem – nevadí, podolek se zastrčí. My se experimentování nebojíme. Jen se nesmíte změn bát vy – muži 50+. papa

   1. Ale my se přece změn nebojíme. My každou přibývající vrásku vítáme s úsměvem a porozuměním. Sálovou sportovní obuv nakonec rádi vyměníme za důchodcovský bačkory. Na šedinách netrváme a klíďo je shodíme – na pleš a prachovku se vysloveně třeseme. Po mrtvičce spadlý koutek úst i s půlkou obličeje dodá našemu image tu správnou hloubku odrážející bohaté životní zkušenosti. Kdepak, jestli se někdo bojí změn, nejsou to muži 50+…

    1. Tak to ráda slyším, Muži 50+. Jen nevím, jestli si z nás tady trochu neutahujete. Sálovou sportovní obuv totiž většinou měníte za motorkářské holiny a pak na tu nově pořízenou motorku, necháte naskočit nějaké rozdováděné děvče těsně po pubertě. Jestli je to jen nějaký blbý předsudek, který jsem viděla několikrát v televizi, tak se moc omlouvám.

     1. A tím se dostáváme zpátky k článku samotnému. Právě proto jsme zanedbaní a neudržovaní, aby jsme ochránili rodinný krb před vámi zmiňovanou situací na motorce. Tak jako se žena krášlí pro svého muže, tak se muž škaredí pro svou ženu – aby ji ochránil. Až tomu ženy porozumí budeme zanedbaní šťastně…

     2. Aha – tak teď už tomu rozumím!!! Další díra v komunikaci mezi ženami a muži je mi zcela objasněna. Děkuji. Něco o tom budu muset napsat a šířit dál. Uvidíte, jak díky vám, bude o mnoho více párů šťastnějších. Ženy touží po tom, aby ji muž chránil. Je mnoho nebezpečenství kolem nás…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *