Chyba je jednoznačně na straně Nečase!

VEZ564d8c_nagyneAsi je na čase, aby se někdo zastal paní Jany Nagyové Nečasové. Nejenom, že má trochu co do činění s princeznou Arabelou, ale je to žena 40+. Dnes jsem seděla v mezičase rozvážení dětí na kroužky na jedné milé zahrádce. Zaslechla jsem rozhovor, vedený dvěma muži, který se týkal kauzy odposlechů. Oba dva docela neslušnými výrazy častovali paní Nagyovou – Nečasovou (dále Jana), divili se, jak je možné, že bývalý premiér si nechal takovou šikanu líbit. Docela by mě zajímalo, jestli podobnými výrazy nejsou častováni oni doma svými protějšky, protože hovořili o problému celkem zasvěceně. Na obranu paní Jany bych měla argument. Bývalý premiér nevypadá a ani se nechová jako alfa-samec (a vůbec, který vypadal?). Naopak z paní Jany vyzařuje jistá energie. Myslím, že ve vztahu Jana a Petr došlo k sexuální disharmonii. Jana se určitě ze začátku hodně snažila a bohužel nedošlo ke správnému předávání sexuální energie (alespoň 40:50). Z Jany se stala dlouhodobě neuspokojená žena. Nezlobte se na mě, ale chyba je na straně pana Nečase. Kdyby měl zdravou sebereflexi, záhy by přišel na to, že jeho zkušenosti nejsou v této oblasti dostačující a mohl si najít sex kouče/ku. (Fifková, Poupětová, Hrouzková, Janáčková,Plzák in memoriam aj.) Všechno mohlo dopadnout jinak. Muži, vzdělávejte se! Nepodceňujte síly ženského klínu!

3 komentáře u „Chyba je jednoznačně na straně Nečase!“

  1. Zdá se, že lidem uniká pravá podstata věci. V této kauze se nejedná o sexuální vztah a vlídnost, či nevlídnost komunikace. Zde se jedná o dva vládní činitele, kteří zneužili svoje pravomoce a mají jít (proboháááá!!) sedět! Co je to za společnost, které nevadí naprosto amorální chování elit, kteří mají být nositeli a představiteli hodnot společnosti? Proč se řeší sexuální vztahy a koučink, když jde o něco absolutně jiného?

    1. Pro mě to elity nejsou. Klasický vztah na pracovišti, který se vymkl kontrole, protože měli trochu jiné možnosti. V podstatě je mi jich a lidem kolem líto. Mám problémy s autoritami. Že je to bývalý premiér a jeho sekretářka je mi fuk. Promiňte.

  2. Hele, Hanko, to píšeš ty nebo ta tvá koncipientka, že? Takhle suché komentáře, takové čtenáře já tu nemám. Moji čtenáři mají smysl pro humor a umí číst mezi řádky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *