Čtyřicátník a dvacítka vs. čtyřicítka a dvacetiletý

bez názvu (27)Dnes mi po delší době zavolal můj dlouholetý kamarád. Docela fakt po dlouhé době, protože jsme se při posledním telefonátu moc nepohodli.
Pavel se ženil po dlouholeté známosti, když přišla jeho nastávající do jiného stavu. Několik let řešil, jestli je to ta pravá, nebo ne. Měli totiž celkem zásadní problém v sexu. Jenže už ji táhlo k čtyřicítce a cítil se zodpovědný za to, jestli bude matka, nebo ne. Dítě počali umělým oplodněním. Kvalitu sexu však nevyřešili. V manželství si dali přestávku. Pavel své ženě a dítěti koupil byt a odstěhoval je. Začal lovit slečny a paní různého věku na internetových seznamkách. Příběhy to byly někdy veselé, někdy šílené. Před Vánoci se zamiloval do dvacetileté prodavačky hamburgerů. Prý mu jako první v životě ukázala pravou lásku a cit. A co si o tom jako myslím. Nedokázala jsem se plně odprostit od svého ega. Mám doma manžela v jeho věku a prostě mi v hlavě začala blikat kontrolka a pochybnosti. Pak jsem si představila jeho, jak ji chytá za ruku a rozesmátě běží po louce plné kopretin. Pak v oba ( 20 + 46) v posteli a chtělo se mi zvracet. Pak jsem v hlavě rozjela film, jak se válí v posteli (naší) můj manžel s nějakou dvacetiletou prodavačkou a kamaráda jsem seřvala, že je prase. Byl dost překvapený, protože jsem takto reagovala prvně, jsem schopna totiž opravdu hodně věcí pochopit, rozebrat, přehodnotit a vyhodnotit. Jak říkám, nezvládla jsem to. Je to totiž každého věc. Měla jsem radost, že mi Pavel zavolal, přiznal se, že se hrozně trápí, protože prodavačka se na něj vyprdla. Měla jsem tak divně radost, že mě to docela na sebe mrzí. Napadlo mě, jaké to asi je, chodit s dvacetiletým chlapcem. Ale zatím mi to přijde ještě nechutné . Vídám hodně páru v podobné věkové dysbalanci…myslím, žena starší. Vím, že my ženy kolem 40 prostě sex dost chceme. A muži nám již tak nějak energicky nestačí. Kdo máte doma vyjímku, tak každý den děkujte Pánu Bohu. Slyšela jsem i hodně příběhů, kdy starší ženy sexuálně otravují o hodně mladší muže, když jsou v nějaké vyšší pozici nad nimi – např. student x učitelka….No, já si teda na zajíčky chuť odpustím, neb mám doma dva syny a taky nechci, aby mi je zaučovala nějaká 40+. Jsem asi v tomhle dost konzervativní. Vím, že čtyřicetileté ženy vypadají senzačně, jsou chytré a životem zkušené, ale nějak bych pro své synky chtěla jejich vrstevnice. No, uvidíme, jak to dopadne. Ještě mám dost času. (ani Madonnu, kterou obdivuji NEEEEEEEEEEEEEEEEE). Myslíte, že je to nedostatkem sebevědomí, že nechci mladého chlapce na sex?
Co si o věkových rozdílech myslíte vy? Nějaké zkušenosti s o hodně mladším mužem?

3 komentáře u „Čtyřicátník a dvacítka vs. čtyřicítka a dvacetiletý“

  1. Marcelo, ty si dovedeš představit, jak chodíš za ruku s dvacetiletým klukem a jdete třeba na kafe s tvojí dcerou, společně? Víš, že jsem měla o deset let mladšího, to už bylo na hraně. Vadila mi ta jeho finanční závislost na mě. Chvíli jsem si připadala fajn, to víš, že jsem si ho v něčem i podirigovala :). Na chvilku možná, ale je to si myslím zneužívání. Možná se to pak láme, když je chlapovi šedesát a ženě osmdesát?

    1. tak na to jsem do dnes nenakupila dostatečně velkou hromádku sebevědomí….už představa, že on je stejně starý (mladý) mne trochu rozhazuje…, do pánů se zakusuje zub času pomaleji…, ke všemu se tito hoši rozhlíží po něčem s delší záruční lhůtou… Průměrní starší muži mne také asi odrazují, hlavně svým unaveným pohledem na svět a já ke všemu mám malé dítě , vyžaduje hodně lásky, pozornosti,.vitality …, čili ať se rozhlížím, jak se rozhlížím…kde nic ..tu nic 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *