Jarní detox

images (24)Můj první, úplně první chlapec měl moravské kořeny, u nich doma se pilo hodně a rádo a všichni mi přišli takoví milí a veselí. Pravděpodobně tam někde jsem si vytvořila velmi pozitivní vztah k alkoholu. Být ovíněný = být veselý a v pohodě. Po seznámení se s vínem, pak přišlo becherovkové období a pak jsem si vyzkoušela i pivo. Víno mi zachutnalo  nejvíc a teď už ani nic jiného nepiju. Možná občas sekt, ale to výjimečně, pivo jen trochu k pečené kachně s knedlíkem a zelím a to mám tak jednou do roka. Míchané nápoje a koktejly mě nijak nepřesvědčily.

Před pár lety jsem se naučila pít doma. Dřív pití bylo spojené pouze s návštěvou nějakého restauračního zařízení a s kulturou. Takže si tak doma popíjím. Těším se, až děti usnou a já si otevřu nějaké dobré víno. Manžel neprotestuje, někdy si dá se mnou.

Pro mě jediná nevýhoda alkoholu je, že obsahuje příliš mnoho cukru. Cvičím jak blázen a prostě bez naprostého omezení alkoholu moje postava nikdy nebude taková, jakou by si za to pravidelné cvičení zasloužila. Takže končím. Určitě jsem na alkohol zvyklá, takže teď napíšu to slovo – ano, jsem alkoholička, zní to hrozně, ale je to tak. Jsem zvědavá, jak se moje tělo bude chovat. Trochu se bojím, jestli to zvládnu, ale jsem dobře namotivovaná, tak by to mohlo být v klidu. Se svými pocity se budu tady svěřovat. Jestli chcete, tak můžete začít abstinovat se mnou. V dobrém týmu je síla. Jo a držte mi palce, díky. 🙂

abstinentka
detox

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *