Je nám tu bez moře lépe…..

botkyJsem k sobě milá a koupila jsem si nové boty. Vždycky když si koupím nové boty, tak do nich doma hned skočím a užívám si je. Dlouho mi bylo líto, že Česká republika nemá moře. Že je to snad jediná věc, co nám tu chybí k dokonalosti. Už tu moře nechci. Ani náhodou. Co kdyby SE k NÁM také připlavili a pak JE nikdo z EU od nás nechtěl převzít? To by  vznikly revoluční přímořské gardy? Domobrana? Ani se mi to nechce domýšlet do konce a spokojeně si pochoduji na svých vysokých podpatcích kolem krbu. Je tu hodně horko, ale stejně si do ohně to své polínko přiložím…………….

3 komentáře u „Je nám tu bez moře lépe…..“

  1. Moře nemoře, ONI k nám totiž vůbec nechtějí 🙂 chtějí víc na západ, tam kde se budou mít ekonomicky líp. 15 rodin ze Sýrie, o které se chce ČR postarat, odtud myslím taky rychle uteče. PS: Boty pěkný 🙂

    1. Boty super, co? Praktické do hor a do lesa. Ivo, umíte si prakticky představit Syřana/nku vlekařem? Mělo by si je nechat velkoměsto a měli by otevřít restauraci. Jinak se snažím ty příspěvky formulovat tak, aby si moje čtenářky a čtenáři mohli položit další otázky, které by jim pověděly něco více o sobě 🙂 . Ježiš, já jsem tak přemoudřelá s těma vysokýma podpatkama a blonďatou hřívou….

  2. Možné je vše i Syran vlekarem, nějaká varianta na Bílou masajku, když potká horalku. Ale oni chtějí tam, kde mají příbuzenstvo a to je na severu a jinde, tam mají bratry…zrovna ti Syrani jsou ale asi jeste ta lepší varianta, nějakej ten Issa už tu je…nejen vlekarem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *