Jedna vlastně milá sms zpráva a může pěkně zničit vztah

Couple lying barefoot in bed under the blankets

V noci mi přišla sms zpráva. Chtěla bych napsat citoslovce, které zprávu oznámilo, ale popsat jednoduše nejde. Před pár lety bych mohla napsat „PÍP“, ale takový zvuk už mi telefon neudělá. „Kdo ti to píše, takhle pozdě?“, zeptal se manžel. „Nevím, tak se podívej“. Opravdu mi to nebylo jasné, protože od té doby, co jsou skoro všechny moje kamarádky znovu vdané, nebo znovu zamilované, tak už mě v noci nikdo nebudí. Otočila jsem se na bok a spala dál. Když jsem se ráno probudila, manžel byl pryč,  postel se mi zdála zvláštně studená. Divné, neříkal, že ráno něco má. Rádi spolu v létě snídáme pod pergolou. Při svých ranních rituálech jsem si vzpomněla na noční záhadnou sms zprávu. „Miluju tě krásko má, už se na tebe moc těším, tak dobrou noc“. Okamžitě volám zpátky na mně neznámé číslo, chci se ubezpečit, že šlo o omyl. Sympatický hlas byl velmi smutný, že se v noci spletl a poslal zprávu na cizí telefon, jeho láska šla spát bez těch pár hřejivých slůvek. Jak je možné, že se odesilatel spletl? To svoji lásku nemá uloženou v paměti telefonu? A co je mi vlastně do toho? Průšvih a to pěknej, mám já. Zprávu pro všechny nevěrníky a nevěrnice – prosím, před odesláním zamilované nebo jinak intimní zprávy, zkontrolujte si pořádně všechny údaje. Děkuji.

6 komentářů u „Jedna vlastně milá sms zpráva a může pěkně zničit vztah“

 1. Milujte své partnery a milá slovíčka adresujte jen jim..,vykašlete se na laškování a podivné hry …můžete přijít o důvěru , lásku svého protějšku…,pro pár řádků …,někdy adresovaných vlastně naprosto “ cizí osobě …“ .

 2. Taková hezká příhoda. Na tu si ještě ráda vzpomenete.
  Kdysi před lety jsem napsal zamilovanou SMS slečně E. Ale v seznamu byl hned pod E. ředitel nejmenované jaroměřské společnosti F. Zřejmě v milostném rozrušení jsem zprávu odeslal jemu. Překvapilo mne, že mi F. neodpověděl, protože SMS byla fakt pěkná.
  Pár měsíců po odeslání zprávy jsem s F. konzumoval vepřové na rožni na jednom neformálním školení. Po vzájemné dohodě jsme v milostných tanečcích nepokračovali, ale nasmáli jsme se do sytosti, vepřové nevepřové.
  A konec konců ani E. nakonec nepřišla zkrátka…

   1. Může být. Myslíte čtyřhru? Rád vaši trojici doplním. Do 24.7. jsem zasekanej na sadě při sklizni.
    Budete-li vůdčí myšlenkou i motorem, měl bych námět na společné psaní. (Kniha dvěma pohledy)

    1. Skvělý nápad. Díky za nabídku, kterou s díky přijímám. Příští týden se tedy ozvu. Mějte se LB

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *