KONEC je dobře přestrojený ZAČÁTEK

10171207_741999199164509_8563218235659865714_n

Milé dámy, někdy jsou chvilky, kdy končí veškerá sranda. Zažila jsem to x-krát. Člověk si myslí, že je konec světa. Není, ale v tu chvíli si to neuvědomujeme. Minulý rok jsem si koupila od výtvarníka Davida Cajthamla tento obrázek, neb mi přišlo vtipné, že tento „pohled“, jeho výtvarné dílko, tuto situaci naprosto krásně vystihuje. Taková hezká NICOTA.

Dneska jsem si vyslechla příběh. Manžel se rozhodl odejít ze vztahu. Po dvanácti letech. Asi už se na to chystá delší dobu. Znám protagonisty příběhu dobře. Oba. Jsou to mí kamarádi. Produkovala jsem jim svatbu, stejně jako dalším jiným známým. Svatby totiž miluju. Baví mě,  to ohromné štěstí. Krásné šaty, krásné vlasy, úsměvy. Většinou je to krásný den. Pro všechny.

Dámy moje milé. Není konec všeho, když ti zmetci odejdou :). Jo, bolí to, ale může přijít zase další krásný svatební den a já vám ho  zase ráda připravím. Fakt, přečtením toho příspěvku okamžitě získáváte slevu 30% produkčních nákladů.

Já jsem se ze všech mých vztahových utrpeních vypisovala. Viz. BAGR. Když si to pak po letech čtu, cítím tu svoji beznaděj, tu hrůzu z budoucnosti, to ohromné neštěstí.

Teď jsem zase šťastná, zdravá, přibylo mi dítě. Nevěšte hlavu, fakt to přebolí!!!!!!!! A pamatujete, jak ty začátky byly krásné?

Pusu všem opouštěným a opuštěným.

Lucie

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *