Martina Sáblíková trénuje u Úpy?

bruslingKonečně prázdniny! K snídani borůvky, meruňky a třešně. V Krkonoších zase prší, ale ráno jsem ještě zvládla dát pár svých kilometrů na bruslích. Musím se přiznat, že dnes dostalo hodně na frak moje bruslařské ego. Krásně si to fičím kolem Úpy, předjíždím už všechny, dokonce i seniory na kole s motorkem, připadám si jako královna cyklostezky, když tu najednou se kolem mě mihne cosi kosmického. Styl Martina Sáblíková, ale byl to muž. Celý v černém, napojen na mnoho přístrojů, chrániče naprosto všude. Chtěla jsem ho dohnat, ale neměla jsem šanci, za pár sekund mi zmizel v zatáčce a na další rovince jsem ho už ani v dálce nezahlédla. Moje zklamání trvalo sice chvilku, ale bylo velmi hluboké. Připodobnila bych to k okamžiku, kdy jsem v rámci svého celoživotního projektu – Nebýt zpruzelá na smrtelné posteli, chtěla mít sex s Afroameričanem. Nejenže měl předčasnou ejakulaci, ale ani jeho mužství nebylo takové, jak jsem si představovala a média informovala. No, nic, je začátek prázdnin, včera mi začalo soukromé bruslařské soustředění, takže budu víc trénovat. Ale můj styl bruslení je stejně hezčí! A ty upnuté overaly na mužích se mi taky moc nelíbí.

2 komentáře u „Martina Sáblíková trénuje u Úpy?“

  1. Upnuté overaly, nejen na mužích, jsou prostě příšernéééé. A když se nad upnutým krkem tyčí rudá odulá tvář, tak to ani k smíchu není. Já proti sportování nic nemám, ale proč se vystajlovat do profesionálního když vyjedou např. na kole jednou za rok a ještě se nahlas zadýchaně navigujou: “ doprava mámo, doprava“ …“tak ale táto ukaž“ tzn. směr, že budou odbočovat. Mít rohový dům uprostřed města má prostě své 🙂 PS: Vy věříte médiím? To je jako když někdo věří, že vše co napíšete na svém blogu je pravda pravdoucí 🙂

  2. Jo to máte pravdu, úplně jsem zapomněla na 40+ Mgr. K. z Prahy! Bude u soudu poukazovat na můj morální profil 🙂 a přinese si vytisknutý příspěvek. Asi jí zas budu muset cvičně udělit Kyselou prdel. A zpět k těm overálkům – jsou hnusný! a strašně antierotický! Slušej jenom hezkejm hubenejm holkám, ale na chlapech vypadaj otřesně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *