Mít Hezký zadky je pro život sakra málo!

unnamed (5)20. července minulého roku jsem si na Facebooku vytvořila profil Hezký zadky. Nápad to není kdovíjaký, ale prostě se mi zachtělo mít skupinku stejně smýšlejících kamarádů a kamarádek. Od července loňského roku si tedy tak  blbnu. Je pravda, že změna proběhla a je celkem zásadní. I když  přestávky ve cvičení jsem měla – např. o Vánocích.  Chtěla jsem přes Hezké zadky dělat zajímavá setkání u nás na chalupě v Janských Lázních, kde je to pro vytváření krásných prdýlek naprosto geniální místo. Dokonce jsem si myslela, že udělám i seznamku. Místo, kde ženy i muži budou vědět, že se setkávají s protějškem, kterému svoje tělo není lhostejné, umí si hrábnout, není líný a rád poznává nové lidi. Také si myslím, že je dobré, když se lidi vidí, takoví, jací doopravdy jsou. Když se vyšlápne/vyběhne Černá hora, není to moc pěkný pohled. Člověk je červený, zpocený, zadýchaný. Všichni, koho jsem na výšlap na Černou horu pod lanovkou vzala, došli na vrchol velmi šťastní že to „dali“, že se hecli, prostě že se kapku porazili. Není to po cestě, jde se po kamenité sjezdovce. S euforií po výšlapu jsme pak celou horu seběhli po sáňkařské dráze. To tedy nebyl dobrý nápad, protože ač mám dobré boty, běží se po asfaltce a mě to odnesla krční páteř. Bolest vystřelovala pravou paží, až jsem se bála, že mám na jazyku infarkt.

Cestou k dosažení hezkého zadku jsem potkala spoustu zajímavých lidí a doufám, že stále v budoucnu ještě potkám. Dnes má profil asi 325 lidí, kteří ho sledují a lajkují. Vůbec nechápu, kde se vzali. A jsem za ně vděčná. Slíbila jsem, že moje poděkování všem, kterým se Hezký zadky líbí bude, že každý den budu dělat tolik dřepů, kolik bude na profilu „líbí se“.  Už se těším, na to, jak se v létě budu vytahovat zadkem krásným vysoustruhovaným. Vím, že to v životě není to nejdůležitější, ale já mám ráda všechny výzvy.

Zrovna teď mi volala kamarádka, která můj blog sleduje. Zná skoro všechna má písemná dílka. Řekla mi, že jsem ztratila lehkost, sarkasmus, vtip a tah na branku. Nedobře se to poslouchá, neb jsem docela samolibá. Jsem však za tuto kritiku vděčná, jen pozitivní kritikou totiž, se k vám dostane to nejlepší, co ve mě ještě je. Budu se snažit. Myslím, že za tím vězí moje začínající pipinkovství a konec pankáče ve mě. Možná nějaké vyhoření? Kdo ví.

Marcelo, děkuji za kritiku a za to, že jsi moje stálá věrná čtenářka. Jestli to půjde, tak to ze sebe zase zkusím vydolovat. Nejsem žádná chudinka, jsem prostě jenom holka, co chce mít hezkej zadek, víš? A to je pro život sakra málo. Na druhé straně, je lepší mít hezkej zadek, než holej zadek!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *