Nebezpečí v podobě sociálních pracovnic!

novotna-janaNení nic na světě horšího, než když se váš život propojí se soudy a sociálními pracovnicemi. Váš život je v rukách někoho jiného a nic s tím neuděláte. Uvědomte si, že i my samy někdy nemáme zrovna skvělý den, skvělé období a měly bychom v tomto období rozhodovat o životě ostatních, a to celkem zásadně. Ne všichni, ač to od druhých na určitých  pozicích čekáme, pracují s odstupem, nadhledem a profesionalitou. A to se mi, bohužel, včera stalo. Po třech letech bojování o výši alimentů jsem opět stála před soudem, odvolacím, takže posledním. Sociální pracovnice OSPODu v Trutnově, slečna Jana Novotná u soudu vypověděla, že výše alimentů pro mého syna je dostačující, a že nezná žádné dítě z okolí, které by navštěvovalo tolik koníčků a kroužků, jako můj syn. Slečna Jana Novotná, která nemá sama děti, vzala spravedlnost do svých rukou. Samozřejmě jsem jí hned následující ráno zavolala do práce a ptala jsem se jí, jaké kroužky měla na mysli a kolik stojí. Neměla ani potuchy. Prý scénáristika a produkce. Ha, tak my tady navštěvujeme s jedenáctiletým synem krkonošské FAMU, chtělo se mi říct. Na moje otázky neměla argumenty, kromě jediného: „nesleduji jenom vaši rodinu“. Hm, pádný argument. Ano, mohu si stěžovat. Co mi to přinese? Parta kolegů ji přikryje, to je jasné. Vzhledem ke své povaze jsem začala sbírat informace o jejím životě. Chtěla jsem jí dokázat, že když člověk chce, tak si zjistí všechno, ne jako ona, která si pravděpodobně nepřečetla k soudu ani složku s informacemi (zastaralými samozřejmě) o výši částek za kroužky, které za syna hradím. A na jaké kroužky syn vůbec dochází. Informace o jejím životě mi daly za pravdu. Neukotvená, v dětství ne příliš šťastná, závislostmi obklopená již od mala, sebedestrukce, neláska k sobě, atd. atd. Takže na takovéto typy lidí taky narazíte v OSPODu. Jdou nám dokázat tu jedinou SPRAVEDLNOST. Takže moje rada zní. Vyhnout se soudům a Asociálním pracovnicím obloukem.

PS. Nechci si na všechny sociální pracovnice stěžovat. Znám minimálně jednu, která svoje životní peripetie do práce neplete, je proaktivní a pracuje pro své malé klienty. Ale to jsem měla zrovna velké štěstí. Těch zlomených životem je tam prostě víc 🙁 Kdo by měl žaludek na to, rozhodovat o životě druhých, když svůj život ve svých rukách sami pravděpodobně neudrží.

Toto je kyselá prdel, kterou uděluji, když je potřeba – získává ji Bc. Jana Novotná z OSPODu z Trutnova. Gratulujeme a doufáme, že se trochu vylepšíte! Kyselá prdel

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *