Norský tajfun

OSLO, NORWAY - MAY 17:  People enjoy Norwegian Constitution Day celebrations on May 17, 2014 in Oslo, Norway. Norway's Constitution, declaring the country to be an independent nation, was signed at Eidsvoll on 17 May, 1814. (Photo by Tolga Akmen/Anadolu Agency/Getty Images)

Norské fondy a Barnevernet, jsou dvě slova, která ve mě vyvolávají jistou frustraci a nejistotu. Dlouho je ve svém slovníku nemám. Barnevernet možná jen rok, co ho plošně v Čechách velmi zpopularizovala paní Michaláková, společně se svým hrůzostrašným příběhem o odcizených dětech. Jak asi pokračuje? A Norské fondy? Kdo ví, budoucnost ukáže, jak to s námi myslí dobře. Mě jsou podezřelé, stejně jako lidi, kteří pod pláštíkem dobrých skutků a velké podpory, manipulují ke svým cílům. Co za to asi chtějí? Někdy si tak říkám, že kdyby si vzal Barnevernet pod patronát český OSPOD, jak dobrý by to byl byznys. Podle  mě, by tak 80% českých rodin neprošlo norským sítem morálky. Kolik matek a otců kouří před svými dětmi, dokonce i pije. V mateřských centrech je „plno násilí“ páchajících na dětech. Dnes, při návštěvě zoologické zahrady jsem viděla nejméně dva otce, kteří dávali přes zadek svým ratolestem, protože se o ně pravděpodobně báli. Jako malá holka jsem se strašně ráda koupala ve vaně společně s otcem. Byl to pro mě svátek. Dnes by otce, kdybych se s tím chlubila ve školce, určitě zavřeli za sexuální zneužívání. V Zoo jsem viděla, jak maminky nechávaly své děti vykonat potřebu před ostatními návštěvníky, u kluků je to jednodušší, holčičky se musí přidržovat oběma rukama v polosedící poloze (pro pedofily ráj). No, nemám z toho norského tajfunu dobrý pocit. Dost by si tu zařádil.

4 komentáře u „Norský tajfun“

  1. Nad norskou morálkou jsem se zamyslela když jsem se mazlila s vnukem. Čekali jsme na něj dlouho a je to prostě a jednoduše rozmazlené a mazlené miminko. Někdy si říkám, že jeho pohled vcelku výmluvně říká – proč mě ta babička pořád dává pusinky – , ale neřve přitom, tak snad se mu to i líbí. Mazlí se rád a hodně, položit ho je koledování o řev. Přesto věřím, že pokud se něco nepokazí, je na dobré cestě aby z něho vyrostl citlivý člověk, který rozezná lásku rodiny od pedofilie. V čem proboha vyrostli ti, kteří si uzurpují právo říkat, že láska rodičů je špatná a rozhodují o tom, kdo bude takto „zneužívané“ dítě vychovávat. Zřejmě se s nimi nikdo nemazlil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *