Podprsenka bližší než kabelka

birkinka HermesNikdy jsem netoužila po kabelce. Na reklamních fotkách, jako modní artefakt se mi líbí, hezkou kabelku umím u druhých pochválit, ale mě v podstatě obtěžuje. Musí se na ni stále dávat pozor, zatěžuje předloktí nebo záda, je v ní prakticky pořád nějaký bordel a lámají se z ní nehty. Věci, které nutně potřebuji k životu: telefon, kreditku nebo peníze a klíče od auta, se mi v pohodě vejdou do podprsenky. Když máte kvalitní, vyztuženou, tak drží tvar.  Mám ráda obě ruce volné. Jsem kdykoliv připravena k letu. Další výhodou přesunout věci z kabelky do podprsenky vidím v tom, že při placení se stanete okamžitě hvězdou a to my, 40+ , přece rády.

2 komentáře u „Podprsenka bližší než kabelka“

  1. Dobrý den,
    jsem ráda, že Vás není víc. Ale sáhnout si pro kapesník do kabelky v restauraci, vypadá určitě líp, jako ho lovit v podprsence. No a mobil? Já skutečně radši vyberu kabelku a to co největší, protože toho mám vždycky hodně. Včera jsem musela jet do Prahy a vezla jsem v kabelce – notebook, kliče, 3 mobily, poznámkový blok, 4 prupisky, vodu, peněženku, rtěnku, svačinu, prášky, kapesníky a ještě když jsem odjížděla tak jsem koupila nějaké dárkové mince a ty se mi tam taky vešly. To bych do podprsenky fakt nedala. Tak pro ty co jsou jako já koukněte na mé stránky – http://www.kabelkyodhrabenky.cz Jiřina

    1. http://www.kabelkyodhrabenky.cz Milá Jiřino, jak jsem psala, mě se kabelky líbí. Bohužel je neumím nosit. Vždycky, ale fakt vždycky, ji někde nechám. Takže mě ta podprsenka naprosto vyhovuje a jako kabelku používám auto. Jinak máte moc hezké stránky. Díky za komentář. Hezké babí léto a kabelkám a podprsenkám zdar!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *