Skvělé kaučování situace aneb muž má milenku

bez názvu (33)Alena je grafička na volné noze, 45+, 90/60/90, blondýna, 2 děti, hypotéka, žije v Praze, neprovdaná s přítelem ve společné domácnosti. Je to moje kamarádka a známe se od dvanácti let, kdy jsme trávily společně víkendy a prázdniny v jedné vesnici. Já u babičky na chalupě, Alena s rodiči.

Včera jsme si po delší době zase volaly. A je to tady. Klasický model klasického 45+. Alena mu přišla na milenku. Nebudu psát nic o zhrzené a zklamané ženě, což Alena vůbec není. Situaci vyhodnotila, zvážila, a začala jednat. Nejdřív si myslela, že jde o nezávazný flirt. Jenže už loni s ní (milenkou) trávil týden v létě v luxusní destinaci, Silvestr též neprožil s rodinou a příští týden jedou na dovču si zalyžovat do Rakouska. S rodinou už to panáčka nebaví, Alena, která lyžování nadevše miluje, jela s dětmi sama.

Jelikož cítila, že je průšvih ve vzduchu, nejdříve si zabezpečila dobrý příjem. Je šikovná, tak se vrhla zpátky do podnikání, má jméno, tak se začala víc prezentovat. Byt je (zaplať PB) psaný na ní.

Se svými pochybnostmi se nikomu nesvěřila, ani svým ani jeho rodičům. Nefňukala. Na chvíli se z ní stal Sherlock Holmes, vyzjistila si PIN k mobilu a trochu se v něm porozhlédla. Musela mít víc informací. Věděla, že nemá cenu si číst všechny zamilované zprávy, aby nevybouchla dřív, než nastane akce A. Milenka byla nekreativně uložena pod mužským jménem. Celá se třásla, když vytáčela jeho/její číslo. Intuice nezklamala, byla to tradičně kolegyně z práce. Vygooglovala si jí – uff – šikovná 25+ z reklamní branže. Přesná její kopie z před dvaceti lety.

Z počítače si stáhla „zásadní“ fotografie rodinného života. Materiál uložila na flešku. Dala tam fotky z porodu obou synů, šťastné chvíle v kruhu rodinném, záběry z dovolených a hlavně děti.

Pěkně se oblékla, své rozverné kudrliny srovnala žehličkou, neb si myslí, že pak vypadá přísněji, nasadila  nejvyšší možné  podpatky a vydala se do reklamní agentury. Děvče zprvu nevědělo o co jde, ale hned jí to docvaklo a Aleně poradila, aby si situaci doma srovnali sami. Kdo by chtěl nosit na čele nálepku toho, kdo bere tatínka od rodiny? Alena nejenže měla v sobě neurol, ale vždy velké charisma a sebevědomí. Slečnu uvědomila, že spolu sdílejí již několik měsíců společný penis a do budoucna určitě i děti. Charisma zapracovalo a ke konci si už byla děvčata dokonce i sympatická. Společně se zasmály jeho oblíbeným sexuálním praktikám, které ON provozuje pouze po pár panácích. Možná slaboch?

Uvidíme, jak celý příběh dopadne. Fleška s velkou pamětí je v rukou mladé slečny a lyžovačka by měla proběhnout až příští týden. Obdivuju všechny ženy, které mají svůj a svých dětí pevně v rukách.

S mým manželem jsem situaci Aleny probírala. Mlčel a sdělil mi, že kdyby měl chuť na pevnou 20+, tak se to nedozvím. Ach jo, jak nás ti muži podceňují  🙂

TO BE CONTINUED

 

 

2 komentáře u „Skvělé kaučování situace aneb muž má milenku“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *