Řasenka – vaše nejlepší kamarádka!

IMG_2085

Jsem dnes doma, hřeji se u krbu, čtu si. Mám ráda ty chvilky, když je kolem mě naprosté ticho, jen dříví praská. Napadají mě různé věci, v hlavě si jedu svoje filmy, sním si, odpočívám. Pak se samozřejmě těším, až tu bude zase rušno, jak sem již psala, jsem víkendová macecha, takže budeme mít doma veselo, je pátek.

Najednou mi přišlo takové ubohé, že se jen válím a čtu, když manžel vydělává na náš spokojený život a dítě se ve škole učí. Vůči nim nefér. Šla jsem do koupelny a dala jsem se do úklidu. Našla jsem neuvěřitelné množství řasenek.

Nevím, jestli to bylo od toho ohně, ale prostě najednou mě něco trklo. Okamžitě jsem odběhla k počítači a využila starý známý google. Já nevím, jestli i vás to už někdy napadlo (mě jo), ale prostě ty řasenky výrobci dělají čím dál rafinovanější se mi zdá. Útočí na všechny naše smysly. (Asi je to taky napadlo). Když si to tak přemítám, tak jsem se nikdy s nikým o tom nebavila. Až teď tady s vámi.

Jelikož tady nejsme erotický portál, nebudu se víc rozepisovat, ani informovat, jestli jsem ji vyzkoušela. Prostě si ale myslím, že když je nejhůř, fakt nic není po ruce, dojdou baterky, nebo prostě chcete jen změnu, tak vyzkoušejte řasenku. Třeba příště budete vybírat nejen podle obsahu a jaký má kartáček.

Hezký víkend všem 🙂

PS – to jsem zvědavá, co mi o tomto příspěvku řekne manžel. Doufám, že mi ty volné pátky zanechá 🙂

bez názvu (34)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *