Sugar momma, možnost, jak si po čtyřicítce ještě prožít románek

sugar mommaVe škole i v rodinách nás pozapomněli naučit, že v určitém věku prostě musíme mít majetek, jinak jsme úplně odvařené. Je to věk 40+ a výš. Nemůžeme nabídnout většinou ani dívčí krásu a pel a ani pevná těla a o zkušenosti není moc na trhu se vztahy rvačka. Většina žen většinu života touží po lásce, všude ji hledá, pak ztrácí, ale na budování finančního zázemí zapomíná. V určitém věku je to jediné, co nás může zachránit. Ano, s romantikou to nemá moc společného. Ale s penězi si romantiku můžete snadno koupit. Bez peněz to bohužel nejde. Nehrajme si na naivní Nastěnku ve středním věku, život nás měl už dostatečně ponaučit. Jestliže jsme krásu a mládí neprodaly dobře doteď, o to horší situace nás čeká. Bohužel. Stále si myslíte na čistého prince s nezkaženým chrupem a pevným tělem na bílém koni? Na účtě nula, povolená kůže a zjizvené srdce? Smůla! Jedině ty, které dobře investovaly mládí a krásu a mají dobrý zdroj příjmu, čeká po čtyřicítce ještě nějaký ten zajímavý zážitek. Doufejte, že se na vás usměje štěstí, např. v podobě výhry v loterii nebo velkorysého dědictví. Jen pak si ještě můžete zahrát na tzv. Sugar momma, nechat se rozmazlovat mladým jinochem, proběhnout se za ruku rozkvetlou loukou, zažít romantickou vášnivou noc na bílé pláži. Zaplatíte si samozřejmě za to. Není na tom nic špatného, si ve středním věku, pěkně (sice za peníze) užít romantický románek. Jelikož láska prý kvete v každém věku, tak si ji jistě užijeme v domě pro seniory. To už třeba naše smysly nebudou tolik fungovat a začneme si klidně i s umolousaným dědkem.

Sugar momma – starší žena, která si vydržuje mladšího chlapce pro hezké chvíle, protože nemůže potkat toho správného muže stejného ročníku a ještě si chce život pěkně užít. Existují samozřejmě i Sugar daddies. Mezi nejznámější sugar momma patří Madonna.

2 komentáře u „Sugar momma, možnost, jak si po čtyřicítce ještě prožít románek“

  1. Snad nebude vadit, když k tomu dodám pohled z druhé strany. My singl 50+ vkládáme veškeré naděje do období až nám bude 80+. Letmým pohledem do statistik zjistíme, že v tomto věku připadá na jednoho doživšího muže 8 natěšených vrstevnic. Pánové, to budou žně!!! Dožijeme-li…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *