Virtuální milenec

virtualni milenecStatistika mi jasně ukazuje, že když píšu o sexu, tak mám daleko větší návštěvnost. Sex a erotika prostě přitahuje. Rozhodla jsem se tedy, že se o sexu minimálně jednou týdně rozepíšu. Baví mě, když je blog čtený. A že čtený je, tak za to dám ruku do ohně. Důkaz? Když se poslední dobou objevím v posilovně, je na mě mile pokřikováno: „….áááá, žena40plus, zdravíme!“ Začínám být díky blogu veřejně známou osobou. Nikdy jsem si nemyslela, jak hodně to může ovlivňovat život. Dřív mi bylo celkem jedno, co jsem si na sebe na cvičení oblékla, hlavní kriteriem byla pohodlnost. Od jisté chvíle vyhrává nad pohodlností a praktičností hlavně estetický pohled na mě. Dokonce jsem začala do tělocvičny používat make up a rudou rtěnku. Můj trenér má za úkol dávat pozor, abych si během cvičení rtěnku nerozmazala, protože není nic trapnějšího, než když se vám rudá rtěnka rozpije tam, kde by být neměla. Zpět k erotice. Všimla jsem si, že mezi některými páry občas dojde k vymizení vášně a lásky. Znám strašně jednoduchý trik, jak se z této vztahzničující situace celkem rychle dostat. Nesmí vám ovšem vadit, že se stanete režisérem vlastního vztahu. Najdete si virtuálního milence a to buď opravdového, nebo si ho vymyslíte komplet celého. Pak už si s ním jen píšete, často se díváte na sms zprávy, s telefonem odcházíte i na záchod, před spaním ho „tajně“ uklízíte, a úplně těstě před spaním ho nezapomeňte ještě hodně okatě překontrolovat. Musíte „propadnout“ sociálním sítím a v neposlední řadě, když se vaše drahá polovička objeví v dosahu, musíte počítač rychle zavřít a nejlépe s výrazem, že zrovna přeposíláte nebo kontrolujete nějaké nahaté fotografie, nebo umělecké akty, které jsou určeny jen vašim očím. Nejpozději do čtrnácti dnů by se měly dít ve vašem vztahu velké změny. Hra virtuální milenec je záchrana. A když nezafunguje, začněte hrát trochu adrenalinovější a možná i nebezpečnější hru REAL LOVER. Ale o tom až příště. Hodně štěstí!

4 komentáře u „Virtuální milenec“

  1. No, některé mé blogoposty četlo třeba i přes 500 lidí, ale do fitka s rtěnkou bych nešla 😀 Ale je fakt, že mě pak spíš znají v kostýmech s parukou a v civilu jsem záměrně tak nevýrazná, že si mě nikdo nevšimne.
    Akorát u toho virtuálního milence si nejsem moc jistá, že by to mohlo fungovat. Vyvolávat v někom žárlivost a další nelibé pocity mi nepřijde jako dobrý nápad, to už spíš nějakou náhlou změnu prostředí, zajímavou společnou akci apod. 🙂

        1. Moje jedna vzdálenější teta byla strašná kočkařka. Bohužel moc velká. Měla jich asi 20 a v paneláku. Pak jsme k ní nechtěl nikdo jezdit na návštěvu, protože to tam šíleně smrdělo a kočky byly strašně drzé. Máš kliku, že už jsou ty vesmírný kočkolity vymyšlený. A to se ještě vylepší. Takže smrad třeba ani nezažiješ a budou tě jen energeticky pozitivně nabíjet.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *